ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE

KONTAKT I LOKALIZACJA

OŚRODEK NOWE ŻYCIE

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień


 ADRES OŚRODKA

Grojec, Ul. Jana III Sobieskiego 12
32-566 Alwernia


+48 504 106 335

KONTAKT TELEFONICZNY


pomoc@osrodeknowezycie.pl

 DANE DO PRZELEWU

BANK Citi handlowy

nr konta : 67 1030 0019 0109 8518 0620 0129

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko za kogo jest dokonywana wpłata.


%name Kontakt
Lukasz Gacek
posted 2 months ago

Witam. Moj wybór tego ośrodka był całkowicie przypadkowy. Stan w którym byłem w dniu poszukiwania pomocy był tragiczny i tylko dzieki sile wyższej trafiłem właśnie tutaj. Dostałem wspaniałą opiekę za którą nigdy chyba sie nie odwdzięczę. Przechodząc przez drzwi ośrodka byłem wrakiem, psychicznie, emocjonalnie, fizycznie i duchowo. Dzięki terapi wychodząc do domu byłem pełen energi i szacunku do życia. Nie było łatwo ale z całą pewnością warto. Nie dość że uratowano mi życie (dosłownie) to otrzymałem nowe, lepsze pełne spokoju, nadzieji i radości. Ludzi których tam poznałem dziś śmiało nazywam przyjaciółmi a ośrodek Nowe Życie moim drugim domem.

%name Kontakt
Just SM
posted 1 month ago

Polecam Ośrodek!
Dobrze zainwestowany czas i pieniądze w siebie. Jako kobieta czułam się bezpiecznie, komfortowo i anonimowo. Warto było pierwszy raz zaufać i przejść terapię pomimo trudności oraz słabości.
Dzięki pomocy i doświadczeniu terapeutów uwierzyłam w Nowe (lepsze) Życie!

Bardzo dziękuję!

Przeczytaj więcej opinii w Google >>>

Wpisz życie

Telefon ALARMOWY
504 106 335

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, to znaczy, że Ty albo ktoś z Twoich bliskich boryka się z problemem uzależnienia. Uzależnienie to choroba i jak każda inna wymaga specjalistycznego leczenia, a my jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Oferujemy kompleksową terapię leczenia: alkoholizmu, narkomanii, hazardu, lekomanii, seksoholizmu, uzależnienia od dopalaczy, komputera i Internetu oraz dla współuzależnionych.  Dla osób borykających się z konfliktem rodzinnym proponujemy terapię małżeńską lub konsultacje rodzinne. Oferujemy leczenie w trybie stacjonarnym, które obejmuje kilkutygodniowy pobyt w ośrodku wraz z noclegiem i wyżywieniem oraz terapię w formie ambulatoryjnej (bez noclegu). Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem leczenia w naszym ośrodku odwykowym, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz dostępny obok. Zaprosimy Cię na rozmowę, podczas której rozpoznamy Twój problem i wybierzemy najlepszą formę leczenia.

Daj sobie pomóc w walce z nałogiem. Zadzwoń, a pomożemy Ci wrócić do normalnego życia.

Współpracujemy z MediRaty

mediraty finansowanie logo h 300x96 Kontakt

OŚRODEK NOWE ŻYCIE

Ul. Jana III Sobieskiego 12
32-566 Grojec
tel: +48 504 106 335
e-mail: biuro@osrodeknowezycie.pl