ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE

Opinie o ośrodku leczenia i terapii uzależnień

Tutaj zebraliśmy opinie Pacjentów naszego ośrodka leczenia uzależnień. Są to osoby, które potrafiły przyznać się przed samym sobą do braku kontroli nad nałogiem. Skorzystali z pomocy psychoterapeutów i tym samym dali sobie szansę na nowe życie. Przeczytaj prawdziwe historie naszych Pacjentów. Być może któraś z nich jest szczególnie bliska Tobie…

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras tincidunt nibh quis sollicitudin tristique. Nam ultricies luctus ligula vitae blandit. Curabitur hendrerit enim et tellus interdum sollicitudin. Donec tempus vehicula viverra. Suspendisse blandit ante eleifend ligula dictum convallis.

Imię i Nazwisko

29.10.2018

Opinie

%name Opinie
Lukasz Gacek
posted 1 month ago

Witam. Moj wybór tego ośrodka był całkowicie przypadkowy. Stan w którym byłem w dniu poszukiwania pomocy był tragiczny i tylko dzieki sile wyższej trafiłem właśnie tutaj. Dostałem wspaniałą opiekę za którą nigdy chyba sie nie odwdzięczę. Przechodząc przez drzwi ośrodka byłem wrakiem, psychicznie, emocjonalnie, fizycznie i duchowo. Dzięki terapi wychodząc do domu byłem pełen energi i szacunku do życia. Nie było łatwo ale z całą pewnością warto. Nie dość że uratowano mi życie (dosłownie) to otrzymałem nowe, lepsze pełne spokoju, nadzieji i radości. Ludzi których tam poznałem dziś śmiało nazywam przyjaciółmi a ośrodek Nowe Życie moim drugim domem.

%name Opinie
Just SM
posted 5 days ago

Polecam Ośrodek!
Dobrze zainwestowany czas i pieniądze w siebie. Jako kobieta czułam się bezpiecznie, komfortowo i anonimowo. Warto było pierwszy raz zaufać i przejść terapię pomimo trudności oraz słabości.
Dzięki pomocy i doświadczeniu terapeutów uwierzyłam w Nowe (lepsze) Życie!

Bardzo dziękuję!

Przeczytaj więcej opinii w Google >>>

Nie zwlekaj!
Już dziś umów się na bezpłatną konsultację!
504 106 335