ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE W OŚRODKU

Cennik terapii leczenia uzależnień w Ośrodku Nowe Życie

Walka z uzależnieniem to długotrwały proces, który wymaga odpowiednich warunków przechodzenia odwyku oraz technik terapeutycznych i treningów. Tylko profesjonalna pomoc specjalistów w Ośrodku Nowe Życie pomoże rozwiązać problemy i zapobiec powrotowi do nałogu. Położenie naszego ośrodka w otoczeniu zieleni zapewnia spokój oraz doskonały klimat do refleksji i pracy nad sobą. Kameralne grupy terapeutyczne to gwarancja komfortu pracy oraz odpowiedniego czasu poświęconego każdemu z Pacjentów. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na leczenie stacjonarne z pobytem w naszym ośrodku, zajęcia grupowe, czy też terapię rodzinną, nasi certyfikowani terapeuci zapewnią pomoc i wsparcie na najwyższym poziomie. Zapoznaj się ze szczegółowym cennikiem terapii uzależnień. 

Terapia stacjonarna – cennik (terapia indywidualna, połączona z pobytem w naszym ośrodku leczenia uzależnień)

 

Czas trwania terapii Cena
28 dni 10-12 tys zł
42 dni 14 000 zł
56 dni 16 000 zł

Powyższe ceny obejmują:

 • profesjonalną terapię;
 • warsztaty psychoedukacyjne;
 • opiekę medyczną – pierwsza konsultacja lekarska w wybranym pakiecie GRATIS;
 • konsultacje psychiatry;
 • całodobową opiekę;
 • możliwość otrzymania zwolnienia lekarskiego na czas terapii;
 • badania lekarskie, pulsoksymetrię;
 • raty;
 • zajęcia grupowe i indywidualne prowadzone przez profesjonalny zespół terapeutyczny przez 7 dni w tygodniu;
 • małe, kameralne grupy terapeutyczne;
 • indywidualne sesje terapeutyczne z udziałem najbliższych;
 • leczenie w pięknym, odosobnionym miejscu, stwarzającym doskonałe warunki do refleksji i pracy nad sobą
 • anonimowość i dyskrecję;
 • pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacje);
 • ciągły dostęp do owoców, warzyw, kawy (rozpuszczalna/sypana), herbaty, wody niegazowanej;
 • na terenie ośrodka możliwość korzystania z pralki, żelazka, lodówki i mikrofalówki;
 • możliwość diety wegetariańskiej lub innej;
 • wyjazd na basen i siłownię (na plaży);
 • siłownia, rowerek, jazda konna;
 • kuchnię domową;
 • możliwość aktywnego wypoczynku ( siłownia na terenie ośrodka, piesze wycieczki).

Terapia ambulatoryjna – cennik

 

Rodzaj wsparcia Czas trwania pojedynczego spotkania Cena
Terapia grupowa 9:30 – 14:00 w ciągu 28 dni 6 000 zł
Terapia indywidualna 1 godzina 160 zł

Terapia dla par, małżeństw, rodzin – cennik

1 godzina – 160 złotych.

Terapia DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików) – cennik

1 godzina – 160 złotych.

Ośrodek Nowe Życie – cennik usług

Pobyt oraz zajęcia w naszym ośrodku leczenia alkoholizmu i innych uzależnień pozwalają na intensywną pracę nad sobą. To pierwszy, ale bardzo ważny krok w walce o lepsze życie, wolne od wyniszczającego nałogu. Nasi terapeuci doskonale zdają sobie sprawę, że każdy przypadek osoby uzależnionej jest inny. Dlatego dobór terapii poprzedzony jest szczegółową diagnozą. Szeroki wachlarz usług dopasowujemy indywidualnie do potrzeb Pacjentów, a także ich najbliższych, gdyż nałóg dotyczy wszystkich członków rodziny nie tylko uzależnionego. Każda osoba, która zgłosi się do nas, może czuć się bezpiecznie, ponieważ zapewniamy dyskrecję i anonimowość. Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

Osoby zainteresowane leczeniem alkoholizmu, narkomanii, lekomanii, seksoholizmu czy uzależnienia od hazardu lub gier komputerowych zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na kwestie budzące wątpliwości i doradzimy odpowiedni rodzaj terapii, która skutecznie pomoże wygrać walkę o lepsze życie. Nasi pracownicy udzielą informacji o zakresie usług wchodzących w cenę pobytu w ośrodku, bądź odpowiedniego typu terapii. 

Od czego zależy cena terapii w naszym ośrodku leczenia uzależnień?

Koszt leczenia w Ośrodku Nowe Życie, który położony jest w malowniczym sąsiedztwie Lasu Zabierzowskiego, uzależniony jest od kilku czynników i najczęściej ustalany indywidualnie z osobą chorą lub jego rodziną. Nie współpracujemy z NFZ, dlatego nie wymagamy skierowania lekarskiego od Pacjenta. Warunkiem rozpoczęcia terapii jest wyłącznie chęć zmiany swojego życia i pokonania nałogu, który wyniszcza organizm zarówno fizycznie, jak i psychicznie. W razie potrzeby możemy wystawić zwolnienie lekarskie na okres pobytu w naszym ośrodku.

Cena w dużej mierze zależy od wybranej formy leczenia. Terapia indywidualna z pobytem w Ośrodku Nowe Życie jest droższa niż zajęcia grupowe. Ustalenie ostatecznych wydatków, jakie będzie musiała ponieść osoba chora lub jej rodzina jest trudne do oszacowania. Każdy organizm jest inny i potrzebuje innego czasu na wyjście z nałogu. Okres terapii i zajęć w dużej mierze zależy od fazy uzależnienia, w jakiej znajduje się osoba do nas zgłaszająca. Wielu chorych już po zakończeniu terapii odczuwa potrzebę uczestniczenia w warsztatach w obawie przed powtórnym sięgnięciem po używki. Cena indywidualnej terapii w ośrodku uwzględnia nocleg, zajęcia i terapie, konsultacje z psychoterapeutami oraz ćwiczenia relaksujące między zajęciami. 

Jakie elementy warto wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej terapii?

Skuteczna walka z uzależnieniem jest bardzo trudnym procesem, który wymaga specjalnej opieki i podejścia do chorego. Osoby szukające pomocy lub ich rodziny często porównują różne placówki i zwracają zwykle uwagę jedynie na cenę. Warto jednak pamiętać, że w przypadku leczenia uzależnienia, wyznacznikiem jest przede wszystkim skuteczność, którą w przypadku Ośrodka Nowe Życie potwierdzają opinie Pacjentów oraz przyznane certyfikaty. Na zdrowiu nie należy oszczędzać, gdyż tylko terapia prowadzona w profesjonalny sposób, przez wykwalifikowane osoby, jest w stanie zapewnić najlepsze rezultaty. 

Bezpłatne konsultacje i promocje 

Naszym celem jest pomoc osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków, leków, dopalaczy, hazardu, seksu, zakupów, komputera i Internetu, dlatego staramy się zapewnić promocyjne ceny na terapie prowadzone w formie stacjonarnej z noclegiem i ambulatoryjnej. Oferujemy pomoc w zakresie leczenia współuzależnień. Organizujemy również bezpłatne konsultacje dla osób uzależnionych, które mogą dać im sygnał do rozpoczęcia walki o lepsze jutro. Podczas spotkania z psychologiem, lekarzem lub psychiatrą staramy się uzyskać jak najwięcej informacji, aby odpowiednio dobrać metodę leczenia odwykowego. Na konsultację zapraszamy także rodziny. Wprowadzenie najbliższych w proces leczenia chorego zapewni niezbędne wsparcie i motywację do walki z nałogiem. Pogłębieniem konsultacji rodzinnej jest terapia małżeńska, której celem jest pomoc parom w ratowaniu związku. 

 

Daj sobie szansę na nowe życie! Skontaktuj się z nami i poznaj cenę oraz szczegóły terapii.

TELEFON CAŁODOBOWY 24h

Zadzwoń do Nas

lub napisz

Wpisz poniżejżycie

Nasze opinie z Google


Widget not in any sidebars

Współpracujemy z MediRaty

Terapeuta Bartłomiej

504-106-335 600-161-096
Umów się na
BEZPŁATNĄ konsultację w ośrodku