ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE W OŚRODKU

Bartłomiej Jaśkiewicz

Ośrodek Nowe Życie » Kadra » Bartłomiej Jaśkiewicz

Bartłomiej Jaśkiewicz – terapeuta


Certyfikowany Instruktor Terapii Uzależnień. Certyfikat PARPA nr.428. Ukończył Studium Terapii Uzależnień rekomendowane przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W swojej pracy z pacjentami wykorzystuje wiedzę , którą posiadł podczas szkoleń oraz własne doświadczenie w wychodzeniu z uzależnienia ( alkoholizm). Dzieli się on swoimi refleksjami związanymi z trzeźwieniem. Jego motto w pracy z  osobami uzależnionymi to ” Jeśli ja dałem radę to  Ty też dasz – jeśli będziesz chciał”
W ramach podnoszenia kwalifikacji odbył szkolenie z zakresu pomocy psychologicznej dla osób uzależnionych od hazardu i innych uzależnień behawioralnych organizowanym przez Krajowe Biuro Przeciwdziałania Narkomani oraz Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Doświadczenie:
– Ośrodek Profilaktyki Leczenia Uzależnień w Zabrzu – staż kliniczny
– Prywatny Ośrodek “Pokonaj Uzależnienie”
– Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień „Dobra Nadzieja”
– Dodatkowo szkolenie “Dialog motywujący i jego zastosowanie w pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi behawioralnie” organizowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Motywującej.

Certyfikaty


 

Wpisz życie

Telefony ALARMOWE 24h
504 106 335
600 161 096
- całodobowe

 

Jak się z nami skontaktować?

Aby uzyskać naszą pomoc w walce z uzależnieniem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie. Na wszystkie zgłoszenia wysłane drogą elektroniczną odpowiadamy do 24 godzin. Nasza poradnia leczenia uzależnień kieruje swoją ofertę nie tylko do osób borykających się z problemem uzależnienia, ale również do współuzależnionych bliskich.

Ośrodek terapii uzależnień Nowe Życie w Zabierzowie nieopodal Krakowa to doskonałe miejsce, by rozpocząć nowe życie wolne od nałogu.

Skontaktuj się ze specjalistą terapii uzależnień, który pomoże Tobie i Twoim bliskim przejść te trudne chwile.