ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE TELEFONICZNE

Rafał Matyja

Ośrodek Nowe Życie » Kadra » Rafał Matyja

Rafał Matyja – terapeuta


Instruktor Terapii Uzależnień, współtwórca oraz prowadzący zajęcia warsztatowe o charakterze rozwojowo – terapeutycznym w Katowickim Stowarzyszeniu Trzeźwości „Dwójka”. Swoje doświadczenie zdobywał również pracując z osobami uzależnionymi w Poradni Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia w Centrum Psychiatrii II w Katowicach. Posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność rozwiązywania złożonych problemów co sprawia, ze jest bardzo skuteczny podczas terapii grupowych oraz indywidualnych. W ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych, brał udział w wielu szkoleniach i wolontariatach.

Certyfikaty


 

Wpisz życie

Telefony ALARMOWE
504 106 335
600 161 096

 

Jak się z nami skontaktować?

Aby uzyskać naszą pomoc w walce z uzależnieniem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie. Na wszystkie zgłoszenia wysłane drogą elektroniczną odpowiadamy do 24 godzin. Nasza poradnia leczenia uzależnień kieruje swoją ofertę nie tylko do osób borykających się z problemem uzależnienia, ale również do współuzależnionych bliskich.

Ośrodek terapii uzależnień Nowe Życie w Zabierzowie nieopodal Krakowa to doskonałe miejsce, by rozpocząć nowe życie wolne od nałogu.

Skontaktuj się ze specjalistą terapii uzależnień, który pomoże Tobie i Twoim bliskim przejść te trudne chwile.

Strona na Facebook-u

[custom-facebook-feed]

 

Terapeuta Bartłomiej

504-106-335
BEZPŁATNE konsultacje telefoniczne