ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE

Rafał Matyja

Rafał Matyja – terapeuta


Instruktor Terapii Uzależnień, współtwórca oraz prowadzący zajęcia warsztatowe o charakterze rozwojowo – terapeutycznym w Katowickim Stowarzyszeniu Trzeźwości “Dwójka”. Swoje doświadczenie zdobywał również pracując z osobami uzależnionymi w Poradni Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia w Centrum Psychiatrii II w Katowicach. Posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność rozwiązywania złożonych problemów co sprawia, ze jest bardzo skuteczny podczas terapii grupowych oraz indywidualnych. W ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych, brał udział w wielu szkoleniach i wolontariatach.

Certyfikaty


Wpisz życie

Telefon ALARMOWY
504 106 335

Jak się z nami skontaktować?

Aby uzyskać naszą pomoc w walce z uzależnieniem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie. Na wszystkie zgłoszenia wysłane drogą elektroniczną odpowiadamy do 24 godzin. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób borykających się z problemem uzależnienia, ale również do współuzależnionych bliskich.

Ośrodek terapii uzależnień Nowe Życie w Zabierzowie nieopodal Krakowa to doskonałe miejsce, by rozpocząć nowe życie wolne od nałogu.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Tobie i Twoim bliskim przejść te trudne chwile.

Strona na Facebook-u

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: API access disrupted. Go to the App Dashboard and complete Data Use Checkup.
Type: OAuthException
Code: 200
Please refer to our Error Message Reference.