ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE

KONTAKT I LOKALIZACJA

OŚRODEK NOWE ŻYCIE

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień


 ADRES OŚRODKA

ul. Konwaliowa 22A
32-080 Zabierzów


+48 504 106 335

KONTAKT TELEFONICZNY


pomoc@osrodeknowezycie.pl

 DANE DO PRZELEWU

BANK Citi handlowy

nr konta : 67 1030 0019 0109 8518 0620 0129

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko za kogo jest dokonywana wpłata.


%name Kontakt
Piotr Wawrzynkiewicz
posted 2 months ago

Hmmmmm.NOWE ŻYCIE. Czy to był właściwy wybór?. TERAZ już wiem że TAK.Jadąc tutaj z drugiego końca Niemiec ,bylem pełen obaw,lecz teraz z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć że to był strzał w dziesiątkę.Moje zycie toczyło się od wygranej do przegranej i tak w koło.NIGDY bym nie przypuszczał ze to może dopasc mnie.Bylem tam 3tygodnie ,ktore okazaly się najwazniejszymi w moim zyciu.DOPIERO TERAZ CZUJĘ CO TO ZYCIE.Dziękuję wszystkim Bartkowi i Wackowi.TO wlasnie Wy wyprowadziliscie mnie na prostą,dzieki WAM zyje na nowo.WSPANIAŁY ośrodek ,SUPER miejsce.ALE byli też ONI wspaniali ludzie którzy tak samo jak ja mieli różne problemy.Choć obcy miałem wrażenie ze znamy sie kupę lat .To ze teraz jestem hazardzistą w stanie spoczynku zawdzięczam też IM.Na obecną chwilę jestem wygranym lecz zawsze juz pozostanę czujnym.DZIEKUJE WAM ZA WSZYSTKO. Ps.Tomek, Hanys,Mickiewicz,Darek ,Krystian ,Mikołaj, Tomcio, Marek do zobaczenia

%name Kontakt
Tomasz Jachimek
posted 1 month ago

Serdecznie dziękuję za udzieloną pomoc. Alkohol upodlił mnie zupełnie. Byłem na kolanach a Wy pozwoliliście mi z nich wstać. Dziękuje jeszcze raz i polecam. Nie jest łatwo, ale warto.

Przeczytaj więcej opinii w Google >>>

Wpisz życie

Telefon ALARMOWY
504 106 335

 

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, to znaczy, że Ty albo ktoś z Twoich bliskich boryka się z problemem uzależnienia. Uzależnienie to choroba i jak każda inna wymaga specjalistycznego leczenia, a my jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Oferujemy kompleksową terapię leczenia: alkoholizmu, narkomanii, hazardu, lekomanii, seksoholizmu, uzależnienia od dopalaczy, komputera i Internetu oraz dla współuzależnionych.  Dla osób borykających się z konfliktem rodzinnym proponujemy terapię małżeńską lub konsultacje rodzinne. Oferujemy leczenie w trybie stacjonarnym, które obejmuje kilkutygodniowy pobyt w ośrodku wraz z noclegiem i wyżywieniem oraz terapię w formie ambulatoryjnej (bez noclegu). Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem leczenia w naszym ośrodku odwykowym, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz dostępny obok. Zaprosimy Cię na rozmowę, podczas której rozpoznamy Twój problem i wybierzemy najlepszą formę leczenia.

Daj sobie pomóc w walce z nałogiem. Zadzwoń, a pomożemy Ci wrócić do normalnego życia.

Współpracujemy z MediRaty

mediraty finansowanie logo h 300x96 Kontakt

OŚRODEK NOWE ŻYCIE

Ul. Jana III Sobieskiego 12
32-566 Grojec
tel: +48 504 106 335
e-mail: biuro@osrodeknowezycie.pl