ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE

KONTAKT I LOKALIZACJA

OŚRODEK NOWE ŻYCIE

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień


 ADRES OŚRODKA

ul. Konwaliowa 22A
32-080 Zabierzów


+48 504 106 335

KONTAKT TELEFONICZNY


pomoc@osrodeknowezycie.pl

 DANE DO PRZELEWU

Bank Pekao S.A.

nr konta : 19 1240 4243 1111 0010 8812 1005

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko za kogo jest dokonywana wpłata.


%name Kontakt
Ania Berniak
posted 2 weeks ago

Nowe Życie to miejsce, które daje nadzieję na nowy start i lepsze życie. Dziękuję za wsparcie i poświęcony czas. Bartek to wspaniały człowiek, który potrafi pokazać i nauczyć jak radzić sobie z problemami i pracować nad ich rozwiązaniem.

%name Kontakt
Łukasz Grabowski
posted 1 month ago

Przychodząc do ośrodka wcale nie chciałem zmieniać swojego życia. To był kolejny etap zaspokajania rodziny. Po paru dniach chciałem uciekać a terapeutów to jak bym mógł rozszarpałbym na strzępy. I w kółko to gadanie NIKT NIE MÓWIŁ ŻE BĘDZIE ŁATWO. Miałem tego dość. Wytrwałem i dziękuję wszystkim za lekcję życia. Ci, których chciałem rozszarpać zrobili z rozbeztwionego dzieciaka dojrzałego mężczyznę. DZIĘKUJĘ BARDZO . BYŁO WARTO!!!!!!!!

Przeczytaj więcej opinii w Google >>>

Wpisz życie

Telefon ALARMOWY
504 106 335

 

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#4) Application request limit reached
Type: OAuthException
Code: 4
Please refer to our Error Message Reference.

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, to znaczy, że Ty albo ktoś z Twoich bliskich boryka się z problemem uzależnienia. Uzależnienie to choroba i jak każda inna wymaga specjalistycznego leczenia, a my jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Oferujemy kompleksową terapię leczenia: alkoholizmu, narkomanii, hazardu, lekomanii, seksoholizmu, uzależnienia od dopalaczy, komputera i Internetu oraz dla współuzależnionych.  Dla osób borykających się z konfliktem rodzinnym proponujemy terapię małżeńską lub konsultacje rodzinne. Oferujemy leczenie w trybie stacjonarnym, które obejmuje kilkutygodniowy pobyt w ośrodku wraz z noclegiem i wyżywieniem oraz terapię w formie ambulatoryjnej (bez noclegu). Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem leczenia w naszym ośrodku odwykowym, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz dostępny obok. Zaprosimy Cię na rozmowę, podczas której rozpoznamy Twój problem i wybierzemy najlepszą formę leczenia.

Daj sobie pomóc w walce z nałogiem. Zadzwoń, a pomożemy Ci wrócić do normalnego życia.

Współpracujemy z MediRaty

mediraty finansowanie logo h 300x96 Kontakt

OŚRODEK NOWE ŻYCIE

Ul. Jana III Sobieskiego 12
32-566 Grojec
tel: +48 504 106 335
e-mail: biuro@osrodeknowezycie.pl