ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE W OŚRODKU

Ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Wrocławia

Ośrodek Nowe Życie » Ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Wrocławia

Leczenie uzależnień nie jest proste i wymaga przede wszystkim silnej woli ze strony Pacjenta, ale również specjalistycznej pomocy z zewnątrz. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Nowe Życie posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu skutecznej terapii odwykowej. Swoją ofertę kierujemy do osób z Wrocławia, które chcą wyjść z alkoholizmu i innych nałogów oraz zacząć prowadzić godne życie. Zapewniamy pomoc najlepszych specjalistów.

Leczenie alkoholizmu – oferta skierowana dla mieszkańców Wrocławia i województwa dolnośląskiego 

 • Do naszego ośrodka przyjeżdżają osoby z Wrocławia, które chcą walczyć z uzależnieniem w atmosferze pełnej anonimowości.
 • Niewątpliwą zaletą jest lokalizacja placówki – znajduje się ona w podkrakowskim Zabierzowie. Wrocław od Zabierzowa dzieli odległość około 260 km. 
 • Można do nas dostać się autostradą A4 – podróż samochodem nie powinna zająć dłużej niż 3 godziny.
 • Istnieje również możliwość dotarcia transportem publicznym – na trasie Wrocław-Kraków kursują busy, autokary i pociągi. Podróż pociągiem waha się od 4 do 5 godzin.
 • Każdego, kto zdecyduje się dojechać do nas transportem publicznym, odbieramy bezpośrednio z odpowiedniego przystanku i zawozimy do ośrodka. Najczęściej jest to Dworzec Główny w Krakowie (główna stacja).
 • Jeżeli nie wiesz, jak do nas dojechać, pomożemy Ci wybrać najlepszą trasę dojazdu!
 • U nas będziesz całkowicie anonimowy!

Dlaczego nasz ośrodek? 

 • Certyfikowany ośrodek wsparcia i terapii uzależnień
 • Wyjątkowo kameralny charakter ośrodka
 • 20 lat doświadczenia w leczeniu uzależnień
 • Przyjazna i spokojna lokalizacja w Zabierzowie, pod Krakowem
 • Dogodny dojazd z Wrocławia
 • Spersonalizowana terapia uzależnień
 • Doświadczona kadra
 • Pomoc rodzinie alkoholika
 • Dużym atutem jest łatwość dojazdu do naszej placówki (z Wrocławia czy Warszawy są bezpośrednie połączenia). 

[wpi_designer_button slide_id=26934]

Zobacz opinie osób, które z powodzeniem zakończyły leczenie uzależnień w naszym ośrodku 

REQUEST_DENIED: You must enable Billing on the Google Cloud Project at https://console.cloud.google.com/project/_/billing/enable Learn more at https://developers.google.com/maps/gmp-get-started

Przeczytaj więcej opinii w Google >>>

Nasi zadowoleni pacjenci – dołącz do ich grona

%name Ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Wrocławia%name Ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Wrocławia%name Ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Wrocławia

Leczenie uzależnień w Ośrodku Nowe Życie

Bartłomiej Jaśkiewicz
Doświadczony terapeuta i certyfikowany Instruktor Terapii Uzależnień. Przeszedł liczne szkolenia terapeutyczne. Doświadczenie zdobywał, pracując jako terapeuta m.in. w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia „Dobra Nadzieja” czy w Ośrodku Profilaktyki Leczenia Uzależnień w Zabrzu, w którym odbył staż kliniczny.

Zdaniem eksperta

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężką walką jest starcie z nałogiem. Nasz ośrodek leczenia uzależnień powstał z myślą o tych, którzy nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z uzależnieniem. Leczenie uzależnień nie jest proste. Wymaga sporo czasu, samozaparcia i pracy, a przede wszystkim pomocy terapeutów. Decydując się na pobyt w naszym ośrodku, nie musisz martwić się już o swoje życie, pomożemy Ci skończyć z nałogiem raz na zawsze. Terapia uzależnień jest światełkiem w tunelu dla wielu uzależnionych nie tylko od alkoholu, ale również od narkotyków, leków, hazardu, seksu, zakupów –  mówi certyfikowany Instruktor Terapii Uzależnień Bartłomiej Jaśkiewicz

Spróbuj zawalczyć o siebie. Wystarczy jedno Twoje TAK!

Leczenie uzależnień – co leczymy?  

Nasz prywatny ośrodek terapii uzależnień to miejsce stworzone z myślą o wszystkich osobach, które pragną zerwać z nałogiem, a przy tym raz na zawsze odmienić swoje życie i życie swoich bliskich. Podejmujemy się leczenia:

To, co możemy zagwarantować każdemu, kto nas odwiedzi, to pełne zrozumienie. Każdej osobie oferujemy profesjonalną pomoc terapeutyczną. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w naszym ośrodku było miło spędzonym czasem. Posiadamy komfortowe pokoje z łazienkami, dobrze wyposażoną kuchnię czy dodatkowe atrakcje, takie jak bilard. Pomagamy stanąć na nogi i dajemy wsparcie, które – jak wiemy – jest nieocenione w tych kluczowych chwilach. Do naszej kliniki może zgłosić się każdy – nikogo nie oceniamy ani nie potępiamy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że choroba alkoholowa czy inne nałogi, które zostaną zlekceważone, mogą zagrażać życiu. 

Jak leczymy uzależnienia w naszym ośrodku?

Wszystkim osobom uzależnionym proponujemy odwyk w formie stacjonarnej, a po jego zakończeniu – terapię ambulatoryjną. Prowadzimy sesje terapeutyczne indywidualne i grupowe dla osób z problemem uzależnień, a dla członków rodzin organizujemy konsultacje rodzinne. Nasz personel, na który składają się wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, pozostaje do dyspozycji pacjentów przez cały pobyt w ośrodku, jak również przez wiele miesięcy po zakończeniu terapii. Organizujemy konsultacje z psychologami, psychiatrami i lekarzami. U nas możesz liczyć na pełne wsparcie.

TELEFON CAŁODOBOWY 24h

Zadzwoń do Nas

lub napisz

Wpisz poniżejżycie

lub napisz

Wpisz poniżejżycie

Inne uzależnienia:

Opinie naszych pacjentów

Wszystkie opinie

Współpracujemy z MediRaty

 

[wpi_designer_button slide_id=26207]