ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE

Opinie o ośrodku leczenia i terapii uzależnień

Tutaj zebraliśmy opinie Pacjentów naszego ośrodka leczenia uzależnień. Są to osoby, które potrafiły przyznać się przed samym sobą do braku kontroli nad nałogiem. Skorzystali z pomocy psychoterapeutów i tym samym dali sobie szansę na nowe życie. Przeczytaj prawdziwe historie naszych Pacjentów. Być może któraś z nich jest szczególnie bliska Tobie…

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras tincidunt nibh quis sollicitudin tristique. Nam ultricies luctus ligula vitae blandit. Curabitur hendrerit enim et tellus interdum sollicitudin. Donec tempus vehicula viverra. Suspendisse blandit ante eleifend ligula dictum convallis.

Imię i Nazwisko

29.10.2018

Opinie

%name Opinie
Ania Berniak
posted 2 weeks ago

Nowe Życie to miejsce, które daje nadzieję na nowy start i lepsze życie. Dziękuję za wsparcie i poświęcony czas. Bartek to wspaniały człowiek, który potrafi pokazać i nauczyć jak radzić sobie z problemami i pracować nad ich rozwiązaniem.

%name Opinie
Łukasz Grabowski
posted 1 month ago

Przychodząc do ośrodka wcale nie chciałem zmieniać swojego życia. To był kolejny etap zaspokajania rodziny. Po paru dniach chciałem uciekać a terapeutów to jak bym mógł rozszarpałbym na strzępy. I w kółko to gadanie NIKT NIE MÓWIŁ ŻE BĘDZIE ŁATWO. Miałem tego dość. Wytrwałem i dziękuję wszystkim za lekcję życia. Ci, których chciałem rozszarpać zrobili z rozbeztwionego dzieciaka dojrzałego mężczyznę. DZIĘKUJĘ BARDZO . BYŁO WARTO!!!!!!!!

Przeczytaj więcej opinii w Google >>>

Nie zwlekaj!
Już dziś umów się na bezpłatną konsultację!
504 106 335