ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE W OŚRODKU

Opis ośrodka

Ośrodek Nowe Życie » Opis Ośrodka
Uzależnienie to szkodliwe, ciągłe zaburzenie, którego stan bez odpowiedniego leczenia z czasem ulega pogorszeniu. Ośrodek Terapii Nowe Życie powstał z myślą o osobach potrzebujących pomocy w walce z alkoholizmem i innymi nałogami. Położony jest w Zabierzowie koło Krakowa z dala od centrum miasta, dzięki czemu zapewnia kameralną atmosferę, która pozwala skupić się na terapii, bez niepotrzebnego rozpraszania. 

Kameralny ośrodek

Domowa atmosfera

Komfortowe warunki

Indywidualne podejście

Sąsiedztwo przyrody

Przyjazna okolica w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Zabierzowskiego doskonale nadaje się na rozpoczęcie leczenia i podjęcie walki o lepsze życie. Kontakt z naturą tworzy idealne warunki do wyciszenia, refleksji i pracy nad sobą. W otoczeniu zieleni uczestnicy terapii szybciej odzyskują równowagę i nabierają chęci, by rozpocząć życie wolne od alkoholizmu, hazardu czy narkotyków. Wiele ścieżek spacerowych zapewnia aktywny wypoczynek w godzinach zajęć terapeutycznych na świeżym powietrzu. 

Kameralna atmosfera 

Doskonale wiemy, że pierwsze kroki w procesie wychodzenia z nałogu są bardzo trudne. Dlatego staramy się zapewnić naszym Pacjentom najwyższy komfort, stawiając na kameralną atmosferę. Ośrodek Nowe Życie jest miejscem, gdzie uzależniona osoba znajdzie profesjonalną pomoc, wsparcie oraz opiekę. Rodzinna atmosfera pomaga w budowaniu zaufania w stosunku do trenerów i terapeutów, co daje szybsze efekty w powrocie do życia bez lęku i stresu.

Wygodne warunki pobytu

Ośrodek Nowe Życie to duży, dwupiętrowy budynek, którego wnętrza urządzone są, tak, aby Pacjenci czuli się jak domu. Dominują ciepłe kolory i przytulny wystrój. Uczestnicy terapii zakwaterowani są w kameralnych, wygodnie urządzonych dwu lub trzyosobowych pokojach. Przebywanie na co dzień z osobami o podobnym doświadczeniu pozytywnie wpływa na przebieg leczenia alkoholizmu i innych uzależnień. Wnętrza wyposażone zostały w niezbędne meble, takie jak komfortowe łóżka, biurka czy pojemne szafy i podstawowe sprzęty. Pacjenci podczas pobytu mogą relaksować się w naszym okazałym ogrodzie. Cisza i spokój zapewnia przestrzeń do rozmów oraz przemyśleń na temat prowadzonej terapii. 

Zobacz galerię zdjęć wnętrza ośrodka i jego otoczenia.

Wykwalifikowana kadra 

Ośrodek Terapii Uzależnień Nowe Życie to nie tylko budynek, ale przede wszystkim pracujący w nim ludzie z doświadczeniem i powołaniem. W najlepszy możliwy sposób starają się zapewnić pomoc osobom zmagającym się z problemem alkoholizmu, narkomani, seksoholizmu, hazardu czy uzależnienia od gier komputerowych i zakupów. Certyfikowani terapeuci swoją pracę wykonują z najwyższym zaangażowaniem i wiedzą, zdobytą dzięki wieloletniej pracy w zawodzie. Nasz ośrodek zapewnia anonimowość, profesjonalizm pracowników i wysoką skuteczność. 

Dowiedz się więcej na temat naszej kadry.

Dlaczego warto wybrać nasz ośrodek do walki z uzależnieniem?

Cechy wyróżniające nasz ośrodek wsparcia i terapii uzależnień to:

  • Kameralna i rodzinna atmosfera pozwalająca poczuć się jak w domu
  • Spokojna lokalizacja w sąsiedztwie Lasu Zabierzowskiego 
  • Wyspecjalizowana, certyfikowana kadra 
  • Komfortowe warunki pobytu
  • Kompleksowa oferta leczenia uzależnień 
  • Poczucie bezpieczeństwa, dyskrecja, poufność i anonimowość
  • Całodobowa opieka terapeutyczna 
  • Dodatkowe zajęcia sportowe (kickboxing rekreacyjny, zajęcia ogólnorozwojowe, basen, jazda konna)

Skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań.

TELEFON CAŁODOBOWY 24h

Zadzwoń do Nas

lub napisz

Wpisz poniżejżycie

Nasze opinie z Google


Widget not in any sidebars

Współpracujemy z MediRaty