ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE

Leczenie uzależnień

Uzależnienie to choroba, która utrudnia prawidłowe funkcjonowanie jednostki w społeczeństwie. Przynosi wiele szkód zarówno dla osoby uzależnionej, jak i dla jej bliskich. Człowiek uzależniony nie do końca zdaje sobie sprawę z problemu, z jakim przyszło mu się zmierzyć i wszelkie próby walki z nałogiem podejmowane przez rodzinę i przyjaciół często nie przynoszą żadnych efektów. Terapia leczenie uzależnień może być przeprowadzana na wiele sposobów, niemniej jednak należy pamiętać, że najskuteczniejszą metodą walki z nałogiem jest skorzystanie z pomocy specjalistycznego ośrodka leczenia uzależnień. Jako jedna z takich placówek, oferujemy swoim podopiecznym efektywne i kompleksowe metody leczenia uzależnień.

Oferujemy leczenie poniższych uzależnień:

Jesteśmy zespołem specjalistów pomagającym osobom borykającym się z różnymi nałogami. Nasz prywatny ośrodek leczenie uzależnień zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy Krakowa w województwie małopolskim. Dzięki terapii leczenia uzależnień w naszym ośrodku możliwe jest trwałe zażegnanie problemu i całkowity powrót do normalności. Proponujemy m.in. indywidualne i grupowe terapie odwykowe, konsultacje psychiatryczne i lekarskie, specjalistyczne treningi prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów. W naszym ośrodku znajdą miejsce zarówno mężczyźni, jak i kobiety w każdym wieku. Wszystkim bez wyjątku zapewniamy komfortowe warunki oraz w pełni profesjonalną terapię.

Wpisz życie

Telefon ALARMOWY
504 106 335

Jak się z nami skontaktować?

Aby uzyskać naszą pomoc w walce z uzależnieniem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie. Na wszystkie zgłoszenia wysłane drogą elektroniczną odpowiadamy do 24 godzin. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób borykających się z problemem uzależnienia, ale również do współuzależnionych bliskich.

Ośrodek terapii uzależnień Nowe Życie w Zabierzowie nieopodal Krakowa to doskonałe miejsce, by rozpocząć nowe życie wolne od nałogu.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Tobie i Twoim bliskim przejść te trudne chwile.

Strona na Facebook-u

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: API access disrupted. Go to the App Dashboard and complete Data Use Checkup.
Type: OAuthException
Code: 200
Please refer to our Error Message Reference.