ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE W OŚRODKU

Terapia

Skuteczne leczenie uzależnienia to kilkuetapowy proces, na który składa się psychoterapia prowadzona w formie indywidualnej i grupowej. Spotkania indywidualne mają charakter rozmowy z psychoterapeutą w atmosferze całkowitej poufności. Terapia grupowa odbywa się w kilkuosobowej grupie tematycznej osób borykających się z tym samym problemem. Leczenie w trybie stacjonarnym w specjalistycznym ośrodku leczenia uzależnień daje solidne podstawy do całkowitego zażegnania nałogu. Dla osób, które z różnych powodów nie mogą bądź nie chcą korzystać z terapii w trybie stacjonarnym, proponujemy terapię ambulatoryjną.

Oferujemy poniższe terapie:

Uzupełnieniem terapii prowadzonej pod okiem wykwalifikowanych psychoterapeutów są warsztaty inter- i intrapersonalne, które są rodzajem praktycznych ćwiczeń nowo wyuczonych zachowań i reakcji. Uzależnienie w rodzinie, a zwłaszcza alkoholizm to choroba, która dotyczy wszystkich jej członków, dlatego współuzależnionym małżonkom proponujemy podjąć terapię małżeńską. Terapia uzależnień prowadzona przez nasz ośrodek ma charakter indywidualny, w związku z czym czas jej trwania i przebieg dostosowany jest indywidualnie do każdego z Pacjentów po przeprowadzeniu szczegółowej diagnozy. Walka z uzależnieniem pod okiem psychoterapuetów i lekarzy to często jedyny sposób na powrót do normalnego życia. Zapraszamy do naszego kameralnego Ośrodka – zapewniamy rodzinną, ale profesjonalną atmosferę.

 

Wpisz życie

Telefony ALARMOWE 24h
504 106 335
600 161 096
- całodobowe

 

Jak się z nami skontaktować?

Aby uzyskać naszą pomoc w walce z uzależnieniem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie. Na wszystkie zgłoszenia wysłane drogą elektroniczną odpowiadamy do 24 godzin. Nasza poradnia leczenia uzależnień kieruje swoją ofertę nie tylko do osób borykających się z problemem uzależnienia, ale również do współuzależnionych bliskich.

Ośrodek terapii uzależnień Nowe Życie w Zabierzowie nieopodal Krakowa to doskonałe miejsce, by rozpocząć nowe życie wolne od nałogu.

Skontaktuj się ze specjalistą terapii uzależnień, który pomoże Tobie i Twoim bliskim przejść te trudne chwile.