ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE

Kadra

Ośrodek Terapii NOWE ŻYCIE to prywatna klinika leczenia uzależnień. Nasz ośrodek powstał z myślą o niesieniu wsparcia i pomocy, tym którzy chcą zacząć nowe, trzeźwe życie wolne od nałogu. Uzależnienie to chroniczna, czasem śmiertelna choroba, która będąc nieleczona prowadzi do coraz większych problemów zdrowotnych, rodzinnych, psychologicznych i społecznych.

Jesteśmy grupą terapeutów, którzy od wielu lat zajmują się pracą z osobami borykającymi się z uzależnieniem (kwalifikacje kadry potwierdzone są certyfikatami specjalistów oraz instruktorów terapii uzależnień). Część z nas sama doświadczyła zniewolenia od nałogu. Różnorodne osobiste doświadczenia oraz głód wiedzy na temat problematyki uzależnień pozwoliły na stworzenie interesującego programu terapii dla Państwa.

Nasze działania opierają się na holistycznym spojrzeniu na osobę. Dostosowujemy swoje metody do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Bartłomiej Jaśkiewicz – terapeuta


Certyfikowany Instruktor Terapii Uzależnień. Certyfikat PARPA nr.428. Ukończył Studium Terapii Uzależnień rekomendowane przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W swojej pracy z pacjentami wykorzystuje wiedzę , którą posiadł podczas szkoleń oraz własne doświadczenie w wychodzeniu z uzależnienia ( alkoholizm). Dzieli się on swoimi refleksjami związanymi z trzeźwieniem. Jego motto w pracy z  osobami uzależnionymi to ” Jeśli ja dałem radę to  Ty też dasz – jeśli będziesz chciał”

mgr Irena Ozdoba – seksuolog kliniczny, specjalista terapii uzależnień


Skończyła studia pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyka społeczną. STUDIA PODYPLOMOWE Seksuologia Kliniczna, Specjalista terapii Uzależnień Krajowego Biura Do Spraw Przeciwdziałania Narkomani. Certyfikat nr SP/0803/2013. Prowadzi warsztaty- wpływ używania środków psychoaktywnych na sferę seksualną.

Rafał Matyja – terapeuta


Instruktor Terapii Uzależnień, współtwórca oraz prowadzący zajęcia warsztatowe o charakterze rozwojowo – terapeutycznym w Katowickim Stowarzyszeniu Trzeźwości “Dwójka”. Swoje doświadczenie zdobywał również pracując z osobami uzależnionymi w Poradni Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia w Centrum Psychiatrii II w Katowicach.

OPIEKA MEDYCZNA

Paweł Kowalski


Lekarz chorób wewnętrznych

Marcin Zygmuntowicz


lekarz psychiatra

dr n. med. Stanisław Teleśnicki


lekarz psychiatra

mgr Marta Maus


mgr położnictwa spec. pielęgniarstwa neonatologicznego. Opiekun socjalny

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Nauk o Zdrowiu(II st.)  oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydziału Ochrony Zdrowia (I st.).

Pracownik Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Wpisz życie

Telefon ALARMOWY
504 106 335

Jak się z nami skontaktować?

Aby uzyskać naszą pomoc w walce z uzależnieniem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie. Na wszystkie zgłoszenia wysłane drogą elektroniczną odpowiadamy do 24 godzin. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób borykających się z problemem uzależnienia, ale również do współuzależnionych bliskich.

Ośrodek terapii uzależnień Nowe Życie w Zabierzowie nieopodal Krakowa to doskonałe miejsce, by rozpocząć nowe życie wolne od nałogu.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Tobie i Twoim bliskim przejść te trudne chwile.

Strona na Facebook-u

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: API access disrupted. Go to the App Dashboard and complete Data Use Checkup.
Type: OAuthException
Code: 200
Please refer to our Error Message Reference.