ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE

Kadra

Ośrodek Terapii NOWE ŻYCIE to prywatna klinika leczenia uzależnień. Nasz ośrodek powstał z myślą o niesieniu wsparcia i pomocy, tym którzy chcą zacząć nowe, trzeźwe życie wolne od nałogu. Uzależnienie to chroniczna, czasem śmiertelna choroba, która będąc nieleczona prowadzi do coraz większych problemów zdrowotnych, rodzinnych, psychologicznych i społecznych.

Jesteśmy grupą terapeutów, którzy od wielu lat zajmują się pracą z osobami borykającymi się z uzależnieniem (kwalifikacje kadry potwierdzone są certyfikatami specjalistów oraz instruktorów terapii uzależnień). Część z nas sama doświadczyła zniewolenia od nałogu. Różnorodne osobiste doświadczenia oraz głód wiedzy na temat problematyki uzależnień pozwoliły na stworzenie interesującego programu terapii dla Państwa.

Nasze działania opierają się na holistycznym spojrzeniu na osobę. Dostosowujemy swoje metody do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Bartłomiej Jaśkiewicz – terapeuta


Certyfikowany Instruktor Terapii Uzależnień. Certyfikat PARPA nr.428. Ukończył Studium Terapii Uzależnień rekomendowane przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W swojej pracy z pacjentami wykorzystuje wiedzę , którą posiadł podczas szkoleń oraz własne doświadczenie w wychodzeniu z uzależnienia ( alkoholizm). Dzieli się on swoimi refleksjami związanymi z trzeźwieniem. Jego motto w pracy z  osobami uzależnionymi to ” Jeśli ja dałem radę to  Ty też dasz – jeśli będziesz chciał”
W ramach podnoszenia kwalifikacji odbył szkolenie z zakresu pomocy psychologicznej dla osób uzależnionych od hazardu i innych uzależnień behawioralnych organizowanym przez Krajowe Biuro Przeciwdziałania Narkomani oraz Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Doświadczenie:
– Ośrodek Profilaktyki Leczenia Uzależnień w Zabrzu – staż kliniczny
– Prywatny Ośrodek “Pokonaj Uzależnienie”
– Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień „Dobra Nadzieja”
– Dodatkowo szkolenie “Dialog motywujący i jego zastosowanie w pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi behawioralnie” organizowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Motywującej.

Certyfikaty


Wacław Tobiasz – terapeuta


Magister Pedagogiki. Specjalista terapii uzależnień w procesie certyfikacji. Od wielu lat zajmuje się pomocą innym, w tym osobom uzależnionym. Wiedzę i doświadczenie zbierał podczas wieloletniej pracy między innymi w: Interwencyjnej Placówce Opiekuńczo Wychowawczej w Krakowie będąc wychowawcą oraz w Caritas Archidiecezji Krakowskiej Fundraiser. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi. Sam ćwierć wieku temu uporał się z własnym problemem, co stanowiło początek pracy z innymi. Wielu osobom już pomógł i wielu jeszcze chce pomóc.

Certyfikaty


mgr Irena Ozdoba – seksuolog kliniczny, specjalista terapii uzależnień

Skończyła studia pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyka społeczną. STUDIA PODYPLOMOWE Seksuologia Kliniczna, Specjalista terapii Uzależnień Krajowego Biura Do Spraw Przeciwdziałania Narkomani. Certyfikat nr SP/0803/2013. Prowadzi warsztaty- wpływ używania środków psychoaktywnych na sferę seksualną.

Certyfikaty


OPIEKA MEDYCZNA

Paweł Kowalski


Lekarz chorób wewnętrznych

Marcin Zygmuntowicz


lekarz psychiatra

dr n. med. Stanisław Teleśnicki


lekarz psychiatra

mgr Marta Maus


mgr położnictwa spec. pielęgniarstwa neonatologicznego. Opiekun socjalny

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Nauk o Zdrowiu(II st.)  oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydziału Ochrony Zdrowia (I st.).

Pracownik Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Wpisz życie

Telefon ALARMOWY
504 106 335

Jak się z nami skontaktować?

Aby uzyskać naszą pomoc w walce z uzależnieniem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie. Na wszystkie zgłoszenia wysłane drogą elektroniczną odpowiadamy do 24 godzin. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób borykających się z problemem uzależnienia, ale również do współuzależnionych bliskich.

Ośrodek terapii uzależnień Nowe Życie w Zabierzowie nieopodal Krakowa to doskonałe miejsce, by rozpocząć nowe życie wolne od nałogu.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Tobie i Twoim bliskim przejść te trudne chwile.

Strona na Facebook-u

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Unsupported get request. Object with ID 'osrodeknowezycie' does not exist, cannot be loaded due to missing permissions, or does not support this operation. Please read the Graph API documentation at https://developers.facebook.com/docs/graph-api
Type: GraphMethodException
Code: 100
Subcode: 33
Please refer to our Error Message Reference.