ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE W OŚRODKU

Konsultacje

Ośrodek Nowe Życie » Konsultacje

BEZPŁATNE KONSULTACJE W OŚRODKU I ANONIMOWOŚĆ

Oferujemy telefon alarmowy czynny przez 24h i możliwość interwencji

Pomagamy w leczeniu uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, dopalaczy, hazardu, seksu, zakupów, komputera i Internetu. Terapię prowadzimy w formie stacjonarnej (nocleg+wyżywienie) oraz w systemie ambulatoryjnym (bez noclegu). Zajęcia terapeutyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów i terapeutów, którzy pomagają chorym w procesie leczenia i pokazują, jak prawidłowo radzić sobie z negatywnymi emocjami.

Oferujemy poniższe konsultacje:

Zapewniamy możliwość konsultacji: rodzinnej, psychiatrycznej, psychologicznej i lekarskiej. Konsultacja może stanowić doraźną pomoc dla każdej osoby, która jej oczekuje lub być wstępem do rozpoczęcia kompleksowej terapii leczenia uzależnień. Na podstawie informacji uzyskiwanych podczas konsultacji, dobieramy najlepszą metodę leczenia odwykowego. Pomagamy także rodzinom osób uzależnionych oraz przeprowadzamy terapię dla współuzależnionych. Cały proces leczenia i powrotu do zdrowia odbywa się w przyjaznej i rodzinnej atmosferze.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje do naszego ośrodka.

Nie zwlekaj!

Już dziś umów się na bezpłatną konsultację w ośrodku!

 

Wpisz życie

Telefony ALARMOWE 24h
504 106 335
600 161 096
- całodobowe

 

Jak się z nami skontaktować?

Aby uzyskać naszą pomoc w walce z uzależnieniem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie. Na wszystkie zgłoszenia wysłane drogą elektroniczną odpowiadamy do 24 godzin. Nasza poradnia leczenia uzależnień kieruje swoją ofertę nie tylko do osób borykających się z problemem uzależnienia, ale również do współuzależnionych bliskich.

Ośrodek terapii uzależnień Nowe Życie w Zabierzowie nieopodal Krakowa to doskonałe miejsce, by rozpocząć nowe życie wolne od nałogu.

Skontaktuj się ze specjalistą terapii uzależnień, który pomoże Tobie i Twoim bliskim przejść te trudne chwile.