ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ
OFERUJEMY BEZPŁATNE KONSULTACJE TELEFONICZNE

Ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Warszawy

Ośrodek Nowe Życie » Ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Warszawy

Swoją ofertę leczenia alkoholizmu i innych uzależnień kierujemy do osób zamieszkujących miasto Warszawa. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą psychologów i psychoterapeutów, którzy posiadają duże doświadczenie w leczeniu uzależnień uwieńczone sukcesami terapeutycznymi. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego Pacjenta i pełen profesjonalizm. Alkoholizm oraz inne uzależnienia traktujemy jak choroby przewlekłe, zagrażające życiu, dlatego osobom uzależnionym i ich bliskim fachowo pomagamy w powrocie do zdrowia. 

Leczenie alkoholizmu skierowane do osób z Warszawy i województwa mazowieckiego

 • Nasz ośrodek leczenia uzależnień Nowe Życie zlokalizowany jest w Zabierzowie koło Krakowa – od Warszawy dzieli go niewiele ponad 300 km. 
 • Dystans ten można pokonać samochodem w niecałe 4 godziny, kierując się drogą ekspresową S7. 
 • Bezpośrednio z Warszawy do Krakowa kursują: bus oraz szybki pociąg, który pokonuje tę trasę w niecałe 2,5 godziny. 
 • UWAGA! Osoby, które decydują się na podróż transportem publicznym, odbieramy z Dworca Głównego w Krakowie i zawozimy bezpośrednio do naszego ośrodka.

Podejmując się leczenia uzależnień w ośrodku oddalonym od miejsca zamieszkania, mamy gwarancję, że jesteśmy całkowicie anonimowi. W zamkniętym ośrodku możemy odciąć się od dotychczasowego życia i w przyjaznym otoczeniu pracować nad swoimi słabościami. 

Zaufało nam już wielu Klientów z Warszawy, spróbuj i Ty! 

[wpi_designer_button slide_id=26933]

Leczenie uzależnień – dlaczego my?

 • Certyfikowany ośrodek wsparcia i terapii uzależnień
 • 20 lat doświadczenia
 • Lokalizacja w podkrakowskim Zabierzowie w przyjaznej i spokojnej okolicy
 • Indywidualne podejście do każdej osoby
 • Poczucie bezpieczeństwa, dyskrecja, poufność i anonimowość
 • Ciepła i przyjazna atmosfera, która pozwala poczuć się jak w domu
 • Całodobowy pobyt w komfortowym ośrodku (24h na dobę, 7 dni w tygodniu)
 • Leczenie bez skierowania 

 Na leczenie alkoholizmu mogą zgłaszać się do nas Pacjenci z całej Polski, w tym w szczególności z Warszawy i Wrocławia.

Poznaj opinie tych, którzy do tej pory nam zaufali

REQUEST_DENIED: You must enable Billing on the Google Cloud Project at https://console.cloud.google.com/project/_/billing/enable Learn more at https://developers.google.com/maps/gmp-get-started

Przeczytaj więcej opinii w Google >>>

Nasi zadowoleni pacjenci – dołącz do ich grona

%name Ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Warszawy%name Ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Warszawy%name Ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Warszawy

 

Leczenie uzależnień w Ośrodku Nowe Życie

Bartłomiej Jaśkiewicz
Certyfikowany Instruktor Terapii Uzależnień, który sam borykał się z nałogiem. Zdobywał doświadczenie, pomagając ludziom wyjść z różnych nałogów. Nieustannie podnosi swoje kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach. 

Zdaniem eksperta

Uzależnienie to zdradliwa choroba, która rozwija się bardzo podstępnie. Często możemy nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, że jesteśmy uzależnieni. Do naszego ośrodka najwięcej zgłasza się osób dotkniętych chorobą alkoholową. Alkoholizm działa destrukcyjnie zarówno na zdrowie fizyczne (prowadzi do spustoszenia organizmu, a w konsekwencji nawet od śmierci), jak i zdrowie psychiczne – uzależnienie od alkoholu ma negatywny wpływ na funkcjonowanie rodziny, prawie zawsze prowadzi do całkowitego jej rozpadu. Dlatego tak ważne jest uznać swoją bezsilność wobec alkoholu i podjąć terapię. Jednak alkoholizm nie jest jedynym zagrożeniem czyhającym na współczesnego człowieka. Do naszego ośrodka przybywa coraz więcej osób borykających się z uzależnieniami od narkotyków, leków, hazardu, dopalaczy, seksu, gier komputerowych czy nawet zakupów – certyfikowany Instruktor Terapii Uzależnień Bartłomiej Jaśkiewicz 

Ośrodek leczenia uzależnień – co leczymy? 

Ośrodek leczenia uzależnień ,,Nowe Życie” to miejsce, w którym zapewniamy pełne spektrum terapii uzależnień. Leczymy uzależnienie od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, seksu, hazardu, leków, zakupów czy komputera i gier. Diagnozujemy i leczymy również współuzależnienia – otaczamy opieką rodzinę i bliskich naszych Pacjentów oraz osoby z syndromem DDA. Pod okiem najlepszych w swoich fachu psychologów i terapeutów, którzy sami byli w sidłach nałogu, prowadzimy kompleksową terapię leczenia uzależnień. Własne przeżycia oraz doświadczenia pomogły nam stworzyć optymalny program leczenia odwykowego. Dla nas zdrowie Pacjenta jest najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby po opuszczeniu ośrodka miał on szansę stanąć na nogi i rozpocząć życie na nowo, bez nałogu. U nas jesteś całkowicie anonimowy i bezpieczny. 

Jak leczymy uzależnienia?

Naszym Pacjentom z Warszawy oferujemy terapię prowadzoną w formie stacjonarnej (kilkutygodniowy pobyt w ośrodku zamkniętym), w ramach której otrzymują:

Otaczamy opieką Pacjentów po zakończeniu pobytu w naszym ośrodku, organizując terapię ambulatoryjną (tzw. dochodzącą).

Zadzwoń do Nas

lub napisz

Wpisz poniżejżycie

lub napisz

Wpisz poniżejżycie

[wpi_designer_button slide_id=26207]

Terapeuta Bartłomiej

504-106-335
BEZPŁATNE konsultacje telefoniczne